FIT WAKACJE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

 Energy Fitness Club Polska wraz z Organizatorem:

                                                             Stołecznym Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

                w okresie 16.06 – 30.08 zaprasza na bezpłatne treningi na warszawskiej Poniatówce!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM TRENINGÓW:

CZERWIEC 

16.06 – 18:00   ZUMBA – Mateusz Orzechowski
17.06 – 11:00   BIKINI SHAPE – Anita Murzyn
18.06 – 11:00   ZDROWY KRĘGOSŁUP/STRETCHING – Lucyna Szymańska
21.06 – 17:30   LATINO MIX – Klaudia Furmańska
22.06 – 18:00   STRONG BY ZUMBA – Kasia Sobczyńska
23.06 – 18:00   ZUMBA – Mateusz Orzechowski
24.06 – 11:00   TABATA/PŁASKI BRZUCH – Beata Tomaszewska
12:00   BIKINI – Beata Tomaszewska
13:00   ZUMBA – Mikolaj Zwierzyński
27.06 – 18:00   SUMMER LATINO – Kasia Wdowicz
29.06 – 18:00   STRONG BY ZUMBA – Kasia Sobczyńska
30.06 – 18:00   ZUMBA – Mateusz Orzechowski

LIPIEC

2.07 – 16:00   ZUMBA – Joanna Tiomkin
5.07 – 18:30   PŁASKI BRZUCH – Natalia Mukha
6.07 – 18:00   STRONG BY ZUMBA – Kasia Sobczyńska
7.07 – 18:00   JOGA – Natalia Pawłowicz
8.07 – 12:00   ZUMBA – Joanna Tiomkin
9.07 – 11:00   PILATES – Gosia Abramek
19.07 – 18:30   PŁASKI BRZUCH/STRETCHING – Natalia Mukha
21.07 – 18:00   JOGA – Natalia Pawłowicz
22.07 – 12:00   ZUMBA – Joanna Tiomkin
23.07 – 11:00   BIKINI SHAPE – Wiola Krupińska
26.07 – 18:00   SEXY DANCE – Beata Kubalska
27.07 – 17:30   PILATES – Beata Kubalska
28.07 – 18:00   ZUMBA – Mateusz Orzechowski
29.07 – 11:00   LETNIA FORMA – Natalia Mukha
30.07 – 11:00   ZDROWY KRĘGOSŁUP – Beata Kubalska

SIERPIEŃ

3.08 – 18:00   TURBO SPALANIE/PŁASKI BRZUCH – Anita Murzyn
4.08 – 18:00   SEXY DANCE – Beata Kubalska
5.08 – 11:00   LETNIA FORMA – Natalia Mukha
6.08 – 11:00   PŁASKI BRZUCH/STRETCHING – Kamila Smogorzewska
8.08 – 16:00   AEROBOX -Edyta Grochowska
10.08 – 18:00   STRONG BY ZUMBA – Kasia Sobczyńska
11.08 – 18:00   ZDROWY KRĘGOSŁUP – Beata Kubalska
12.08 – 16:00   ZUMBA – Mikołaj Zwierzyński
13.08 – 11:00   BIKINI SHAPE – Wiola Krupińska
17.08 – 19:00   LATINO MIX – Klaudia Furmańska
18.08 – 17:30   ZGRABNE UDA I POŚLADKI – Anita Murzyn
19.08 – 18:00   ZUMBA – Marta Drozd – Paszewska
20.08 – 15:00   ZUMBA – Marta Drozd – Paszewska
21.08 – 17:30   JOGA – Natalia Pawłowicz
24.08 – 18:00   BIKINI SHAPE – Anita Murzyn
29.08 – 16:00   AEROBOX – Edyta Grochowska
30.08 – 17:30   ZUMBA – Mikołaj Zwierzyński