Kontakt

Kontaktkontakt@energyfitness.pl

 

Biuro Marketing Inwestycje Rekrutacja Opinie

biuro@energyfitness.pl

marketing@energyfitness.pl

inwestycje@energyfitness.pl rekrutacja@energyfitness.pl opinie@energyfitness.pl

 

General Manager

Dariusz Kuskowski
dariusz.k@energyfitness.pl

Manager ds. operacyjnych i standaryzacji                                                    Manager Regionalny Region Łódzki

Kamila Kruk                                                                                                            Adrian Piera

kamila.k@energyfitness.pl                                                                                                                                                  adrian.p@energyfitness.pl