KONTAKT

 

Inwestycje Marketing Reklamacje Rekrutacja

inwestycje@energyfitness.pl

marketing@energyfitness.pl

reklamacje@energyfitness.pl

rekrutacja@energyfitness.pl


Energy Fitness Club Polska

biuro@energyfitness.pl

ul. Senatorska 20

00-095 Warszawa


Dyrektor GeneralnyDariusz Kuskowski

dariusz.k@energyfitness.pl

 

Manager ds. operacyjnych i standaryzacji

Kamila Kruk

kamila.k@energyfitness.pl

Ochrona Danych Osobowych

odo@energyfitness.pl

Manager ds. fitness 

Weronika Mariańczuk

weronikamarianczuk@energyfitness.pl

Manager ds. fitness 

Patrycja Zajkowska

patrycjazajkowska@energyfitness.pl

Manager Regionalny Region Łódzki  

Adrian Piera

adrian.p@energyfitness.pl

Manager Regionalny Region Warszawski 

Damian Kurpiewski

damian.k@energyfitness.pl